fotopropaganda blog o dobrej fotografii

Kup sobie ptaka

Upiększ swoje wnętrze i powieś na ścianie autorskie zdjęcia dzikiej przyrody!

Widziałeś pewnie nie raz ciekawe i piękne zdjęcia dzikiej przyrody, zwłaszcza ptaków. Są to najczęściej fotografie po prostu przedstawiające określony gatunek zwierzęcia. Nie zawsze są na tyle neutralne, aby dopełnić wnętrze. Ja chciałbym zaproponować Ci trochę bardziej artystyczne podejście do fotografii ptaków. Zdjęcia, które łączą w sobie piękno dzikiej przyrody z abstrakcyjną, artystyczną wizją fotografa.

Fotografie, które mogą doskonale wypełnić przestrzeń unikalnym charakterem. Jako dekoracja Twojego wnętrza, mieszkania, restauracji, biura czy kawiarni. Niebanalne i wyjątkowe, a wszystko to z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych zarówno samych zdjęć, jak i wydruków.

Jakość kolekcjonerska wydruków

Fotografie są drukowane na najwyższej klasie drukarkach Epson SC P9000, które gwarantują doskonałe oddanie kolorów i przejść tonalnych. Zastosowane atramenty pigmentowe Epson Epson UltraChrome™ HDR mają galeryjną gwarancję jakości wydruku na ponad 100 lat. Podłoże stanowi najwyższej jakości papier fotograficzny firmy Hahnemühle, Fomei Collection, FomeiJet, Tecco. Aby zachować najwyższe standard, wydruki będę wykończone w pass-partout i podklejone papierem bezkwasowym; gotowe do obramienia. Na żądanie mogę dostarczyć gotowy obraz wraz z ramą. Ostateczna cena ustalana jest bezpośrednio.

Rozmiar

Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie i Twojego wnętrza. Fotografie drukowane są pod określone wymiary przestrzeni i wspólnie ustalamy ich finalne proporcje. Minimalny rozmiar jaki proponuję to 50 cm po dłuższym boku. Uważam, że dopiero od tego rozmiaru można docenić charakter zdjęć.

Jesteś zainteresowany wydrukiem? Napisz!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na kontakt
fotopropaganda blog o dobrej fotografii