O mnie

piotr biegaj, iczek

Moja fotografia powstawała etapami. Różne okresy twórcze gnały mnie w różne zakątki fotograficznych bagien. Czasami dosłownie, jak w wypadku fotografii ptaków, a czasami niedosłownie. Ostatnie, najważniejsze dla mnie fotografie, możecie znaleźć na stronie mojego portfolio portretów.

Wiele z moich prac niezwiązanych z portretem, czyli tych dużo wcześniejszych, znajduje się na poprzedniej wersji mojego bloga. Zawsze zapraszam, aby sięgać do tamtych czasów, gdy nie wszystko jeszcze wydawało mi się już dokonane i fotografia i dyskusje o niej sprawiały mi czystą przyjemność. Wejdźcie: iczek.blogspot.com

Są jeszcze inne miejsca w sieci, gdzie swego czasu umieszczałem swoje prace. Czasami przyłapuję się na tym, że gdyby nie te galerie online, wiele z moich prac sam bym zapomniał lub umknęłyby gdzieś między bajty danych na coraz większych dyskach. Trudno zliczyć wszystkie te miejsca, ale największa ilość zdjęć umieszczałem na Flickr oraz na ArtLimited.

ENGLISH:
Various creative periods drove me to different corners of “photographic swamps”. Sometimes literally, as in bird photography :). The last and most important photos for me can be found on my portrait portfolio page. Many of my non-portrait works, which are much earlier, can be found in the previous version of my blog. I always invite you to go back to those times, when not everything still seemed to be done to me and photography and discussions about it gave me pure pleasure: iczek.blogspot.com
There are other places on the web where I once posted my works. Sometimes I find myself that if it weren’t for these online galleries, many of my works would have been forgotten by myself or would have gone somewhere between bytes of data on increasingly larger drives. It’s hard to count all these places, but I put the most photos on Flickr and ArtLimited.


Kontakt

piotr biegaj, iczek

Z fotografią żyję, budzę się i zasypiam by znowu się obudzić. Fotografia ciekawi mnie, złości mnie i zdumiewa pomimo upływu lat i ujęć. Ten blog, to cześć moich zmagań z fotografią zamknięta nie tylko w zdjęcia, ale też teksty. Zapraszam!

Znajdź mnie: