Portrety

P

Portret to ta dziedzina fotografii, w której łatwo jest spostrzec kim jest fotograf. Czego szuka w obrazie. Tak jak bohaterowie jego kadrów odkrywają część siebie, tak fotograf odsłania swoje chciwości, style i namiętności. Lubię fotografować portrety.

Znajdziecie tutaj dorobek kilku lat pracy w studio, na ulicy, gdziekolwiek mi się udało sfotografować moich bohaterów. Większość została wykonana aparatem 4×5 cala lub w technice mokrego kolodionu kamerą, którą dla mnie skonstruował dawno temu Staszek Szwedowski, obecnie produkujący doskonałe aparaty wielkoformatowe Svedovsky.

Przy stylizacjach i mejkapach pomagały mi zazwyczaj cudowne: Kamila Wyroślak i Beata Fryz za co jestem im dozgonnie wdzięczny.

EN:
Portrait is an area of photography where it is easy to see who the photographer is. What he is looking for in the picture. Just as the heroes of his frames discover a part of themselves, so the photographer reveals his greed, styles and passions. I like to photograph portraits. You will find here the achievements of several years of work in the studio, on the street, wherever I was able to photograph my heroes. Most of them were made with a 4×5 inch camera or in the wet collodion technique.

Piękni ludzie

piotr biegaj, iczek

Z fotografią żyję, budzę się i zasypiam by znowu się obudzić. Fotografia ciekawi mnie, złości mnie i zdumiewa pomimo upływu lat i ujęć. Ten blog, to cześć moich zmagań z fotografią zamknięta nie tylko w zdjęcia, ale też teksty. Zapraszam!

Znajdź mnie:

Newsletter

Wybrane posty w Twojej skrzynce. Żadnych reklam!