Mała Islandia

Islandia jest miejscem, które kiedyś na pewno odwiedzę. W sumie obecnie to naprawdę niedroga wycieczka, ale trzeba zebrać paczkę 4 osób i… znaleźć czas :) Tymczasem więc znalazłem lokalną, małą Islandię koło domu. Niedaleko. W Rewie i Mechelinkach. Odrobina wyobraźni i łatwo przenieść się do krajobrazu gór lodowych wyrzuconych na czarną plażę Reynishverfi, zwłaszcza, że Kosa Rewska zachwyca zawalonym złomem śnieżnym na swoim końcu. Taka namiastka :)

2 komentarze

  • Podpowiem, że nie trzeba 4 na wyjazd. Temat świeżo przerobiony. Wraz z Łukaszem Kuczkowskim byłem późną jesienią. Spokojnie można w 2 i spanie głównie w aucie. Idealna sprawa ze względu, że rano przed wschodem jest się od razu na miejscówce. Polecam

  • Błażej dzieki za info. Szukam rosnuch opcji, jak sie zdecyduje chetnie skorzystam z waszych doswiadczen. O ile,wiem Łukasz na wyprawie obecnie :)

piotr biegaj, iczek

Z fotografią żyję, budzę się i zasypiam by znowu się obudzić. Fotografia ciekawi mnie, złości mnie i zdumiewa pomimo upływu lat i ujęć. Ten blog, to cześć moich zmagań z fotografią zamknięta nie tylko w zdjęcia, ale też teksty. Zapraszam!

Kontakt

+48 604491565

Znajdź mnie: