fotopropaganda blog o dobrej fotografii

Salgado i Genesis w Londynie


Przypominam wszystkim londyńczykom i nie tylko, że od 11 kwietnia do obejrzenia jest wystawa projektu “Genesis” Sebastião Salgado. W Muzeum Historii Naturalnej możecie zobaczyć, wziąć udział i pogadać o tym projekcie. Szczegóły na stronie Muzeum, a poniżej zajawka. Przypominam też, że pisałem o tym jakiś czas temu, pozostając pod ogromnym wpływem prac Sebastião.

4 komentarze

  • O zdjęciach nie można złego słowa powiedzieć, ale cały projekt straszliwie napompowany. Myśl przewodnia jest dla mnie zbyt ogólna. “O wszystkim” często znaczy “o niczym”.

  • mam juz album w domu czuje sie troszke rozczarowany jakos ten album bez ciekawego skladu (nie ma zadnej historii), i mega rozczarowanie niby 500 stron a tak naprawde to 90% mozna znalesc w sieci, no ale niezmienia to faktu ze wszsystkie zdjecia w albumie sa mistrzowskie!

  • Byłem w zeszłym tygodniu przelotem (dosłownie) w Londku. Nie dość długo aby obejrzeć wystawę, ale wystarczająco by zauważyć wszechobecne bilboardy i plakaty informujące o tym wydarzeniu. Od strony marketingowej całość jest przygotowana mistrzowsko, oby od strony fotograficznej było porównywalnie.

fotopropaganda blog o dobrej fotografii