fotopropaganda blog o dobrej fotografii

Zamiast wpisu

Ponieważ czasami nie mam co pisać, a inni nadal chcą czytać więc staram się nie odmawiać rozmów. Kasia się uparła, choć ja nie widzę powodów, abym odpowiedział Jej na kilka pytań. Kasia zajmuje się jakością w sztukach wizualnych. W sumie lubię jakość więc dałem się skusić. Czytając samego siebie poza blogiem, jakoś tak dziwnie się czuję :)

Zapraszając na wywiad z samym sobą, czuje się jeszcze bardziej idiotycznie :) Zwłaszcza, że się sam ze sobą nie zgadzam po przeczytaniu tego :)

http://sjsw-aqva.blogspot.com/2011/10/czowiek-czystej-formy.html

4 komentarze

  • Zastanawiam się Iczku jakie masz podejście do tytuły tego wywiadu: “Człowiek czystej formy”? Pewnie wielu Cię tak postrzega, ale czy Ty też tak o sobie myślisz?

  • Pytania dłuższe niż odpowiedzi… Ale te drugie przynajmniej warto czytać. Pozdrawiam jako składowa część promila odbiorców :)

  • Przyznam się szczerze że po przeczytaniu wywiadu potrzebowałem tak z dwóch tygodni zanim mi się wszystko poukładało w głowie.

    Być może dlatego że Keit sama chciała dużo zawrzeć w pytaniach… Ale to dla mnie raczej zaleta niż wada – tekst skłonił do myślenia, może nawet otworzył jakąś zamkniętą klapkę…

    Tak czy inaczej – czytałem go z dużym zaciekawieniem. :)

fotopropaganda blog o dobrej fotografii