fotopropaganda blog o dobrej fotografii

Severin Koller

Dawno nie poleciłem Wam nikogo. Chyba bardziej z braku czasu i motywacji niż z braku dobrych fotografów, b ostatnio wysyp straszny jakiś mnie nawiedza i co rusz dostaje lub znajduję naprawdę dobre linki do dobrych stron, równie dobrych fotografów.

Tym razem coś nie z bajki portret, chociaż Severin robi też portrety. Wyśmienite zresztą. Ale generalnie “jest znany” z fotografii street. I muszę przyznać, że jakoś tak ostatnimi czasy łaskawiej patrzę znowu na ten rodzaj fotografii pomimo, że znaki na wodzie i w sieci wskazują iż leciuchno się on przeżył, a może inaczej – z lekka ewoluował ostatnio ku różnym odmianom tej estetyki obrazu i tego całego humanistycznego podejścia do streeta.

Niemniej, dobrych zdjęć nigdy mało, a fotografie tego wiedeńczyka są naprawdę miłe oku. Poza klasycznymi streetowymi kalkami znaleźć można ciekawe ujęcia spoza głównego nurtu. Po prostu fajna fotografia.

Polecam Wam serdecznie Severin Koller >> TUTAJ.

3 komentarze

  • U Severina, o wiele ciekawszy od portfolio jest blog, chyba ostatni blog ze zdjeciami, który jeszcze śledzę, z monstrualnymi, acz rzadkimi wrzutami okraszonymi celnymi didaskaliami i wyważonym udziałem fotograficznego ekshibicjonizmu w całości materiału. No i te perypetie z leicą :-)

fotopropaganda blog o dobrej fotografii