fotopropaganda blog o dobrej fotografii

Szymon po dziecinnemu

No, nie ma to jak sukcesy kolegów! Gdy kolega okazuje się jednocześnie krajanem, to już w ogóle zostaje tylko cieszyć się i gratulować. Ale gdy kolega wygrywa w konkursie, w którym samemu próbowało się szczęścia (bez powodzenia) w poprzednich edycjach, to obok gratulacji jest ta cudowna nuta zazdrości i wyzwania do rywalizacji. To ona często gna nas w nowe tematy i podkręca adrenalinę.

Miło mi więc poinformować, że tegoroczną edycję konkursu “Wszystkie Dzieci Świata” wygrał Szymon Michna, z którym miałem przyjemność działać w dawnej i zapomnianej już Gdańskiej Grupie Fotograficznej, a z którym nadal działamy na szerokich wodach fotografii.

Cieszę się się i mam nadzieję, że to dobry początek tego roku.

Konkurs odbywa się w Pacanowie (cudne !), a zwycięski zestaw przedstawia portrety dzieciaków ze szkoły specjalnej. Świetnie Szymon!

Szczegóły konkursu pod obrazkowym linkiem:

Strona i blog Szymona i tam też zobaczycie wszystkie fotki z tego projektu TUTAJ

7 komentarzy

 • Konkursowe zdjęcia skłaniają do zamyślenia – kim są te dzieci, jaka czeka ich przyszłość… momentami optymizm, momentami niepokój… Niepełnosprawni nie mają niestety łatwo w naszym społeczeństwie (wiem że truizm, ale to że ich nie widać na ulicach to właśnie dowód na to jak im ciężko).

  Przeglądnąłem blog Szymona i jestem pod ogromnym wrażeniem jego zmysłu obserwacji. Zobaczyłem mnóstwo rewelacyjnych zdjęć! A pani z kapeluszem który osłania całą ulicę chyba na długo utkwi mi w pamięci. :) http://www.szymonmichna.com/files/gimgs/3_sandomierz3.jpg

 • fuck you too :)

  PS
  Ależ Wy macie dzisiaj dzień docinek… ułaaaa!
  Najpierw jeden do mamy pojechał obrażony (Kaczyński jakiś czy co!?), a teraz Ty…

 • Nie obrażony, a znudzony … czułem się jakbym rozmawiał z Brudzińskim … (chyba nawet Twój rocznik)

fotopropaganda blog o dobrej fotografii