fotopropaganda blog o dobrej fotografii

Kacper TOKuje

Nasz obsypywany nagrodami kolega fotograf-ptak – Kacper Kowalski – miał swoje 20 minut w radio Tok FM. Materiał zamieszczony jest na podcaście stacji i serdecznie zapraszam do posłuchania. Tematem głównym były najnowsze zdjęcia Kacpra z wiosenne powodzi w Polsce. Kacper otworzył bowiem kolejną swoją autorską wystawę dotycząca tego wydarzenia. Widziałem kilka zdjęć i podoba mi się to poniżej.. :)

Więcej na temat wystawy na Fotopolis

fot.: Kacper Kowalski

7 komentarzy

  • Znajomy architekt, człowiek o dużym poczuciu humoru, powiedział mi kiedyś, ze architekt to “już nie inżynier, ale jeszcze nie artysta”. Patrząc na te niezwykłe rzuty Kacpra Kowalskiego nabieram przekonania, ze to artysta fotografik, ale ciągle jeszcze architekt. To, co widzimy na tych zdjęciach to realny świat rzeczy zamieniony w abstrakcję… A architektura – podobnie jak muzyka – należą do sztuk nieprzedstawiających. To trochę jak połączenie ziemi z niebem i burzy z ciszą.

  • otwieram wprost, i tez jest. Fotografia jest do ogladania, anie czytania. Po co o niej czytac czy gadac w radiu? Widac wszystko na obrazku. Pozdrowienia spodlaskie, Domin.

  • Kacper jest wszędzie. Przerażające. TV otwieram i on gada… lodówkę uchylam i on lata nad maselniczką. No kosmos! :)

    Fruwanie górą!

  • Panowie spokojnie. Ta perspektywa to trochę taki samograj. Nie chce umniejszać roli Kacpra ale nawet taki Iczek nie mógłby nie zrobić takiego zdjęcia gdyby zakuć go w podobna deux ex machine ;) ;) ;)

  • samograj samograjem, a dobry kadr dobrym kadrem…

  • największym “samograjem” jest mówienie o samograjach. Nie ma samograjów. Hawk.

fotopropaganda blog o dobrej fotografii