Gdańsk Press Photo 2010 > wyniki

Okazuje się, że pomorska fotografia stoi jednym nazwiskiem: Łukasz Ostalski. Zgarnął tyle nagród i wyróżnień w tym konkursie, że wygląda na to, iż koledzy po prostu byli na piwie, jak on pracował :)

Grand Prix otrzymało zdjęcie znane już z BZWBK (też I miejsce). Fotka “70 rocznica wybuchu II wojny światowej – Władimir Putin i Donald Tusk”. Ponadto Łukasz dostał nagrodę w kat. Ludzie (bracia Kaczyńscy), Sport (niepełnosprawny kulturysta – tez już było), Wydarzenie (wspomniany Putin).

Wspomnę tylko o naszym latawcu Kacprze Kowalskim, który już zwyczajowo z nieba robiąc foty, zachwycą kompozycją. Też dwie nagrody dostał.

Grand Prix, GPP2010, fot. Łukasz Ostalski

Niestety na stronie agencji Macieja Kosycarza  (organizator) są tylko małe fotki ze znakami wodnymi, ale zapewne wkrótce ukażą się gdzieś jakieś normalne formaty. Tymczasem zapraszam do zobaczenia wyników u Maćka >> KFP.

4 komentarze

piotr biegaj, iczek

Z fotografią żyję, budzę się i zasypiam by znowu się obudzić. Fotografia ciekawi mnie, złości mnie i zdumiewa pomimo upływu lat i ujęć. Ten blog, to cześć moich zmagań z fotografią zamknięta nie tylko w zdjęcia, ale też teksty. Zapraszam!

Znajdź mnie: