fotopropaganda blog o dobrej fotografii

Say hello to Toruń…


Tak tylko pozostając wdzięcznym za miłą gościnę, chciałbym podziękować ekipie z Torunia za zaproszenie i spotkanie.

Tak sobie myślę, że każden człek w obecnym świecie powinien jednak wyjść do ludzi, a taki odludek jak ja to już zwłaszcza.

I nic, że przy okazji robi z siebie trochę pajaca i głąba, i wymądrza się na tematy, o których wie niewiele więcej, co słuchający i oglądający. Ważne by poobcować!

Z ludźmi się poobcierać między stolikami. ale nie tak w huku jakiegoś łup, łup… tylko tak z szacunkiem dla dźwięku, słowa, obrazu…

Miło było zobaczyć ludzi zainteresowanych, po prostu słuchających. Fajnie.
Dziękuje i do zobaczenia gdzieś między obiektywem a tłem :)

8 komentarzy

  • …a ja chciałbym podziękować w imieniu Torunia za odwiedziny i ciekawy wykład. Naprawdę dobrze się słuchało tego co mówisz – bo nie da się ukryć, że umiesz mówić o fotografii tak, aby zainteresować słuchaczy i zmusić ich do myślenia. :)

  • a ja chciałam powiedzieć, że cudze chwalisz, a o swoich ani mru mru.
    Szkoda, bo baaardzo żałuje, że nie mogłam posłuchać – tym bardziej, że nie wątpię, że było warto.
    :(

  • Zrób tez jakiś wykład bardziej w stronę literatury i pisania :) Najbardziej to ja lubię takie Iczkowe “jąłem” albo “człek ” ;)

  • Dzięki wielkie za spotkanie i możliwość obejrzenia sobie budzącego powszechną grozę iczka na żywo :-) Nie gryzie, nie drapie, nie zionie ogniem, nie ciska piorunami – ani razu nie musiałem robić uników, choć przezornie usiadłem z tyłu i do samego końca czekałem z pytaniami :-) Gawędziarz z ciebie zawodowy, jeśli kiedyś powstanie program TV o fotografii podobny do majsterkowania Adama Słodowego, to spokojnie możesz ubiegać sie o fuchę prezentera :-) Więcej napiszę w mailu, dzięki jeszcze raz.

fotopropaganda blog o dobrej fotografii