fotopropaganda blog o dobrej fotografii

Fotograf NN… Miłosz Wozaczyński


No… długo jakoś nie mogłem trafić na Jego stronę, ale dzisiaj wreszcie się udało i polecam z otwartą głową na te pomysły. Znany może bardziej jako Wujek Długabroda na plFoto – Miłosz Wozaczyński.

Wszedłem i zostałem dłużej. Oczywiście dział portret mnie przyciągnął i urzekł miejscami. Być może w wielu przypadkach przydałaby się mocniejsza selekcja, bo niektóre ujęcia psują to folio, ale można znaleźć takie perełki, że aż mnie łapki świerzbią co by lecieć do studia i robić, robić, robić….

Miłosz – proszę zrób selekcję… dla mnie :)

Dział Moda jest nawet bardziej miodna od ulubionego portretu… tak myślę, że nawet chyba bardziej mi się podoba… Choć i tutaj naciskałbym autora wycięcie kilku fot.

I tak marudząc przechodzimy do mojej ulubionej części – sesje studyjne ślubne…. Oj tak… Miłosz osiągnął tutaj klasę… wyznacznik takich sesji dla mnie. Dokładnie tak wyobrażam sobie to, co sam chciałbym mieć z mojego śluby, gdyby nie to, że już go miałem… choć sesję można zrobić zawsze przeca…:)

Polecam Wam Miłosza ślubne ustawianki! Pikne!


fot x 3: Miłosz Wozaczyński

2 komentarze

  • Mi najbardzie podpasowalo kilka zdjęc ze ślubnych – portrety są takie sobie w większości a moda bardzo do nich podobna.. ale niektóre ślubne rewelacja :)

  • Skad Ty takiego gamonia wykopales? :D A tak serio, to milo mi… obiecuje poprawke z selekcji, ale dopiero co jedna zrobilem, na razie mam mozg zlasowany ;) Troche wolnego mam w koncu, jest nadzieja ze bede robil pare sesji, jak wszystko pojdzie zgodnie z planem (a nigdy nie idzie) – to pewnie pozmieniam troche …

fotopropaganda blog o dobrej fotografii