fotopropaganda blog o dobrej fotografii

Męska gra… ?


… i kto wymyślił ten slogan…? :)
Czy w ogóle istnieje jeszcze jakakolwiek “męska gra”.

Rugbistki Arka Gdynia – projekt w realizacji :)
*projekt – oznacza, że to dobre musi być :)

A dziewczyny są niesamowite!:)
Aaa słuchajcie!
Nie znacie kogoś w “Wysokich Obcasach”..? Oni lubią takie “babskie” smaczki.
Chcę pomóc dziewczynom się wypromować i robie to z przyjemnością i za free :)

#1

#2

#3

#4

#5

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dziękuje Darkowi za pomoc w realizacji zdjęć :)
A Rudolfowi za pożyczenie “puszczającego się tyłka” hasselowego ;)

15 komentarzy

 • ekstra portrety, ale rugby to w tym nie czuc.. . nawet pilka nie wyglada zadziornie… a gdyby tak swiezo po meczu, zaziajane, zmeczone, szczesliwe…? :-)

 • Ale chłopie! To jest po treningu :) One są zziajane. A że na sztucznej trawce, t chyba nie muszą mieć dziobów umazanych gliną :)
  A tak na poważnie… to byłoby zbyt proste :) Takich zziajanych to ja już setki widziałem, a tutaj.. zobacz.. pikne dziewczyny. Naprawdę zadziwia mnie, ze one maja pasję do tego. Wspaniałe.

 • eee tam, w takim razie mi nie wchodzi… :-P Cos jak ci restauratorzy z GPF… mowie o podejsciu, nie o materii fotograficznej :-)

 • Zreszta wierze, ze widziales setki “zmeczonych” rugbystow… ale tutaj jakos nie widac tej pasji o ktorej piszesz. Nie mozna szukac nowej formy kosztem tak fajnego przekazu ;-)

 • oj chyba to nie dziewczyny sie promują dzięki Panu, tylko jakby odwrotnie…?
  poza tym pojechał Pan trochę po sztampie, w odniesieniu do własnego portfolio zresztą. Wstawianie kolejnych postaci w to samo tło, bądź zblizone, a każda zrobi inna minkę, bez względu na to czy stoją pod molo, czy patrzą w obiektyw w płyty boiska…widać że ma Pan to przetrenowane, ale troche jakby wyeksploatowane a poza tym, co najwaznejsze nie ma tu za grosz sportu. ale pomysł aby te własnie dziedzinę sfotografować – fajny :)

 • a co do WO – radzę zaryzykować i potraktować, jako rodzaj weryfikacji ;-)

 • Troszkę więcej urozmaicenia. Może jeden portret bez piłki, drugi z ręcznikiem, z założonymi rękami, …
  Teraz trochę zbyt maszynowo.

 • Dzieki za uwagi. Założeniem nie bylo pokazanie sportu – już to napisałem (!!!). skąd do głowy przyszło komuś, ze tu chodzi o sport? Chodzi o nie, o te dziewczyny. Sport jest tłem. Gdybym chciał pokazac rugby, to wówczas musiałbym znowu kupić jakiegoś wieloliterowego EOS1dMkIIIII lub wyższy model…
  Założeniem było pokazanie dziewczyn :)
  Że sztampowe i takie same? Właśnie kurcze nie sa takie same, a miały byc jak ze sztancy. Wszystkie idealnie tak samo ustawione… one tylko sie zmieniały… ja stałem w miejscu wiec jeśli odbiór jest taki, to w sumie zrealizowałem zamierzenie. Ale ze względu na fatalne warunki niestety nie udało sie zrobić idealnie wszystkich kadrów i czasami ostre są te bokiem :) To takie techniczne aspekty i kulisy w sumie, o których nie powinienem pisać.
  A co do promowania… :)
  Hi, hi… przecież to naturalne. Skoro ja to pokazuje jako swoja prace to automatycznie sie promuje… choc nie traktowalbym tego jako zarzut :)
  A co do WO – przecież sami w dyskusji o promocji wielu mawialo, ze nalezy walić drzwiami i oknami :)

 • Napisałeś – sport jest tłem, więc musisz promować babki które trenują rugby:)To musi być widoczne. One sa druzyną. Ja tego tu nie widzę. I niby każda z nich trzyma piłkę, a otoczenie jest właściwe dla sportu, to jakoś mnie to wszystko nie przekonuje. Mógłbyś tu wstawić Panią z obsługi działu sport w Tesco i wyglądałaby tak samo. Czegoś brakuje. Przynajmniej na tym co tu pokazałeś.Mam wrażenie ,że stać Cię na więcej:)m.

 • Ja nie silę się na szukanie ideologii:) Brakuje mi w tych zdjęciach duszy kobiet, czasami Ci się to udaje uchwycić.A ta seria bardziej nadaje sie na ładną stronke o drużynie, a przy każdym zdjęciu opis z imieniem nazwiskiem statystykami i ewentualnie opisem zainteresowań każdej z nich, a nie pisma dla kobiet. Taka jest moja ocena, ocena kobiety. A Ty potrafisz lepiej, po prostu potrafisz lepiej:)m.

 • @m. – zwróć uwage na opis… “projekt w trakcie realizacji” :) Dusza kobiet to jest tak niezbadana, że nie mam nawet odwago próbować jej pokazywać…;)

fotopropaganda blog o dobrej fotografii