fotopropaganda blog o dobrej fotografii

Nieudane…


No i kolejne moje “dzieło” śmietnikowe :)

Tym razem, pomost udający trwałą przeszkodę dla fal, okazał się wodnym balonikiem na uwięzi z łańcucha :) A czas 4 minuty nie służył zatrzymaniu ruchy :)

9 komentarzy

 • Moim skromnym zdaniem te nieudane zdjecia są bezsensowne. Chyba ,że chcesz pokazać że , nie jesteś hmmm idealny?…Albo z nudów….
  Ja wyrzucam ze swoich kolekcji takie zdjęcia, szkoda pamięci w kompie.

 • Iczek – idąć tym tropem powinieneś spalić negatywy :-)
  anonimowy – uwierz że niektóre zdjęcia doceniamy po latach. Nawet te nieudane. A często jest tak że wśród “nieudanych” znajdziemy perełki.

 • Myślę, że to jednak trochę taka gra z samym sobą. Nie będę ukrywał, że w tych gniotach dostrzegam coś co każe mi je skanować (8zl/klatka) obrabiać i nawet opisywać. Może to po prostu czystej krwi idiotyzm! A pokazuje je tak trochę na przekór. Bo czemu niby mamy pokazywać tylko perełki uznane (no właśnie przez kogo) za dobre lub poprawne zdjęcia…?!
  Tutaj przypomina mi się odwieczny, śmieszny i żenujący tekst w stosunku do krytyków udzielających sie na forum: “Pokaż mi swoje zdjęcia, to dopiero uznam Twoja krytykę”
  Ja zawsze wówczas niezmiennie odpowiadam: “Czy trzeba być Michałem Aniołem lub Canaletto żeby oceniać ich malarstwo?”

  No nie trzeba ! :)

 • Bardzo fajne, bo nieostre/poruszone. Bardziej mi się podoba niż kukurydza.

  Pozdrawiam

  El

 • Zrob z tego serie: Nie bylem w Maroku, ale trzesa mi sie rece.

 • _rK_ – z tym Maroko, to mnie zaintrygowałeś, bo nie kumam żarciku. Chyba, ze piłeś coś wieczorkiem… :) Tak w Wielki Czwartek .>:) Krzyżmo wypiłeś może…po święceniu ?:)

fotopropaganda blog o dobrej fotografii